Deprecated: Function strftime() is deprecated in /home/scaffold/domains/skyline-scaffolds.com/public_html/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_codeframe.php on line 48
תנאי השירות ומדיניות פרטיות

תנאי השירות ומדיניות פרטיות

תקנון אתר סקייליין סקאפולד

אתר "סקייליין סקאפולד" (להלן- האתר) הינו אתר ברשת האינטרנט, המציע ללקוחותיו מידע הנמכרים לא רק דרך האתר באינטרנט (סולמות, פיגומים וציוד עבודה בגובה וכו) ומוצרים לקנייה. האתר הינו בבעלות "סקייליין סקאפולד".

תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת הזמנת מוצרים בחנות סקייליין סקאפולד קרא אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין "סקייליין סקאפולד".

התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות, אולם הם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

חנות סקייליין סקאפולד תספק לך את המוצרים שהזמנת בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי שבידי החנות וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

במקרה והמוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי, אף שהם מופיעים באתר, או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה נודיע לך על כך באמצעות הדואר האלקטרוני או בטלפון, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

כדי להזמין מוצרים באמצעות השרת המאובטח של חנות סקייליין סקאפולד, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת (למשלוח דואר) וכתובת דואר אלקטרוני אם זו הפעם הראשונה שאתה מזמין מוצרים מחנות סקייליין סקאפולד תתבקש לבחור סיסמה ושם משתמש ולהזין אותם במקום המיועד לכך באתר. בעתיד כשתבקש לקנות אצלנו מוצרים נוספים, תזוהה לפי הפרטים שבחרת. אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך האישיים. יהיה עליך רק לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים על גבי מסך המחשב, עדיין מעודכנים. אם הם אינם מעודכנים, הנך מתבקש לתקנם כדי שנוכל לספק את הזמנתך לאחר שביצעת את ההזמנה דרך השרת המאובטח של סקייליין סקאפולד, יישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך.

לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את חנות סקייליין סקאפולד לספק את המוצרים שהזמנת, הוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת. אין התחייבות כי התמונות המופיעות בחנות, מייצגות נאמנה את המוצרים הן של המוצרים.

הזמנה משובשת

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. חנות סקייליין סקאפולד לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי חנות סקייליין סקאפולד. אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני:

www.skyline-scaffold.com

business@skyline-scaffolds.com

או בטלפון 046221211 נייד: 0524244966 ,0542641137

נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

פרטים אישיים

אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהמשלוח לא נדרשה או לא היה אף אחד בבית לקבל אותו, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. לכן אנא, הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. כולל טלפון עדכני או טלפון של מקבל המשלוח.

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה יישמרו במאגר המידע של חנות סקייליין סקאפולד. אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. חנות סקייליין סקאפולד תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך היא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים בחנות, חידושים באתר וכיו"ב.

מועד אספקה

חנות סקייליין סקאפולד תספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. זמן אספקת המוצרים הינו עד 20 ימי עבודה מעת קבלת ההזמנה, והוא יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.

חנות סקייליין סקאפולד לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות, מגפת הקורונה, אירוע בטחוני או מלחמה, אסונות טבע, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני. המחירים המוצגים באתר לא כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת.

חנות סקייליין סקאפולד רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה לתשומת לב: אף על פי שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים – או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי חנות סקייליין סקאפולד.

תנאי תשלום

חנות סקייליין סקאפולד תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות .כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת.

דמי טיפול ומשלוח

דמי הטיפול והמשלוח הינם בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח כמפורט בעת הרכישה חנות סקייליין סקאפולד רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה במשלוחים מחוץ לערים מסוימות יש תוספת משלוח וזה בהתאם למחירון המשלוחים שלנו המפורסם בעמוד זה.

החלפת מוצרים

במידה שקיבלת מוצר ותרצו להחזיר או להחליף את המוצר ברגע שהגיע השליח ליעד המשלוח , תחויבו בעלות משלוח כפולה (הלוך וחזור) ולא על המוצר (לדוגמא: לקוח הזמין רתמה לתל אביב שמחירו 100 שקלים ועלות המשלוח 25 שקלים ,הלקוח רוצה להחזירו עם השליח. הלקוח יחויב ב50 שקלים). במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת

המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים 046221211.

החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז הזמנות. מחיר הקטלוגי הינו למכירה בחנויות. במכירה מרחוק יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט.

החלפת והחזרת מוצרים אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך שבעה ימים מיום הקניה.

בכתובת: שפרעם.

התמונות להמחשה בלבד.

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר

כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

להורדת התקנון

L
A D I N G